+38 (097) 80-127-78
+38 (066) 37-273-68
+38 (063) 54-645-49

activetour62@gmail.com

Пішохідні екскурсії

Пішохідні екскурсії по Ворохті та її околицями на відміну від походів в ліс з ночівлею або підйомів на гори переслідує дещо інші цілі. Користі для здоров'я і задоволення від них не менше, але зате ти дізнаєшся багато нової, цікавої інформації, пов'язаної з місцевими традиціями, пам'ятками, долучаєшся до місцевої культури та кухні.

3-4-годинні прогулянки по пішохідним маршрутам благотворно діють на всі м'язи, нагулюється здоровий апетит, а душа насичується новими враженнями, пам'ять про які залишиться на все життя.

Отже, які екскурсії пішки по Ворохті та її околицях пропонує туристам «АктивТур»?

  1. «Мальовнича Ворохта». По-перше, можна познайомитися з самим містечком, його історією та звичаями, оглянути селище, а також відвідати місцеві пам'ятки: дерев'яний (без цвяхів) XVII століття храм Різдва Богородиці, римо-католицький костел, австрійської кладки арочні мости (віадуки) через річку Прут.
  2. «Під австрійськими мостами». Екскурсія сподобається всім туристам, особливо тим, які цікавляться темою залізниці. Включає в себе знайомство з історією карпатської гілки залізниці, відвідування віадуків та тунелю. Під час цієї прогулянки можна зробити чудові фото на фоні кам'яних арочних мостів.
  3. «Ворохтянський краєвид». Відвідування Карпатського Національного парку, сірководневого джерела, підйом на гору. Ліс, збирання грибів, трав, ласощі ягодами. Чудова прогулянка-відпочинок на природі – те, заради чого варто їхати в Карпати і особливо в тиху і мальовничу Ворохту.
  4. «Похід на полонину». Напевно ви чули про карпатські полонини, які служать пасовищами для худоби: овець, корів. Крім дивовижних пейзажів з видами на гори вас чекає дегустація смачних домашніх сирів – бринзи, будза, вурди. Не чули про останні два? Тепер у вас з'явиться можливість скуштувати корисні гуцульські сири, які пастухи виготовляють прямо в горах. Тварини все літо пасуться на пасовищах з соковитою травою, дихають найчистішим гірським повітрям. Повірте, такі смачні сири ви не купите в самих дорогих супермаркетах мегаполісів.
  5. «Гірськолижний курорт Буковель». Екскурсія включає в себе прогулянку по канатній дорозі, завдяки якій буде можливість оглянути мальовничі види Чорногірського та Горганського хребтів, Яблуницького перевалу, водоспаду Гук.

«АктивТур» у Ворохті гарантує вам масу задоволення від пішохідних екскурсій, спланованих так, щоб відпочиваючі змогли максимально познайомитися з місцевим колоритом і помилуватися карпатськими краєвидами.