+38 (097) 80-127-78
+38 (066) 37-273-68
+38 (063) 54-645-49

activetour62@gmail.com

Велоекскурсії

Велоекскурсії

Прихильникам покрутити педалі в мальовничих місцях Ворохта пропонує веломаршрути, на всій протяжності яких присутні покажчики. Розраховані дані маршрути на один день з тим, щоб велосипедисти могли повернутися на нічліг у місця, де вони зупинилися. Але особливо сміливі туристи можуть з одного маршруту перебудуватися на інший і приїхати на ночівлю в інший населений пункт.

Велоекскурсії з Ворохти залучають велотуристів красою місць, через які вони проходять, і экстремальністью деяких ділянок. Круті підйоми і спуски, кам'янисті стежки, «змійки» між деревами – для благонадійного проходження даних маршрутів необхідні гірські велосипеди з товстими шинами і залитими антипрокольним засобом колесами.

Які ж існують веломаршрути з Ворохти?

  1. Ворохтянський. Стартує від вокзалу Ворохти і включає в себе об'їзд околиць з досить складним підйомом до церкви на горі. Чим вище підйом в гору, тим прекрасніші види. Після подолання підйому чекають не менш круті спуски. Закінчення маршруту за річкою Прут. Протяжність маршруту 14 км. Колір покажчиків – бузковий.
  2. Кривопільскі полонини. Стартує від вокзалу Ворохти. Шлях пролягає до Кривопільского перевалу. Дорога майже весь час йде в гору. Мальовничі місця. По дорозі можна позбирати гриби та ягоди. Протяжність веломаршруту 37 км. Покажчики бірюзового кольору.
  3. Кульний. Маршрут для досвідчених велосипедистів. Довжина 52 км. Від вокзалу Ворохти 15 км прямою дорогою в бік Говерли, потім складний і довгий підйом крізь заповідні ліси. Досягаємо полонини, з якої відкриваються мальовничі краєвиди на Чорногірський хребет. На північ спускаємося до селища Вороненка, місцями крутий спуск, а місцями – болото. Від селища йде ґрунтова дорога до Ворохти (5 км). Покажчики чорного кольору.
  4. До Говерли. Стартувавши від вокзалу Ворохти і попрямувавши у бік Верховини, можна дістатися до бази «Заросляк», від якої починається підйом на Говерлу. Протяжність маршруту 38 км, середньої складності (підйом, автодорога, гравій, щебінь). По дорозі заповідні ліси вздовж річки Прут. Покажчики синього кольору.
  5. Під старими мостами. Не рахуючи коротких крутих підйомів і спусків, маршрут нескладний. Протяжність 11 км. Від вокзалу Ворохти в сторону Верховини. Віхи веломаршруту: стара церква, австрійський кам'яний міст, ліс, два кам'яних арочних моста (віадуків), селище Вороненка, тунель. Коричневі покажчики.
  6. Рижі. Протяжність 18 км, частина шляху пролягає по кам'яному дну неглибокої річки. Велоекскурсія через полонини, ліси з галявинами ягід, круті спуски і підйоми. Для досвідчених велосипедистів. Жовті покажчики.
  7. Яблуницьке видноколо. Дуже мальовничий і цікавий веломаршрут. Довжина 29 км, червоні покажчики. Мета – Яблуницький перевал і село Яблуниця. Дорога густими лісами, де проходить межа між Івано-Франківською та Закарпатською областями, море ягід. На перевалі сувенірний ринок, гуцульське кафе. Далі гора Діл, кам'яний хрест.

«АктивТур» пропонує любителям активного відпочинку велоекскурсії по мальовничих місцях Ворохти, протягом яких можна дихати на повні груди чистим лісовим та гірським повітрям і насолоджуватися екстремальною їздою з помірними навантаженнями.