+38 (097) 80-127-78
+38 (066) 37-273-68
+38 (063) 54-645-49

activetour62@gmail.com

Походи в гори

Втомившись від полону суєти, людина прагне вирватися відпочити на природу. Самим мальовничим і колоритним місцем в Україні, де можна відчути благодатну, цілющу силу матінки-природи, є Карпати. Тільки тут настільки зосереджені багаті грибами та ягодами ліси, озера зі студеною, прозорою водою, водоспади, полонини, а також самобутні сучасні і стародавні споруди.

Містечко Ворохта ідеально для відпочинку цілий рік. Звідси можна відправитися в походи в гори, до полонин і водоспадів. У Ворохті створені всі умови для прийому туристів, але незважаючи на блага цивілізації, якими зустрічають відпочиваючих бази і приватні домоволодіння, в містечку немає суєти і шуму, а природа в околицях Ворохти зберегла свою первозданність і незайманість. Розташоване селище на висоті 800 м над рівнем моря, тут напрочуд чисте повітря, прибувши сюди, ви це відразу відчуєте.

Якщо вам цікаві походи в гори, від Ворохти через турбазу «Заросляк», яка розташована в 21 км від селища, вздовж річки Прут можна піднятися на Говерлу найвищу гору України. Даний підйом середньої важкості. На його подолання піде біля двох з половиною годин . До вершини веде стежка через ліс, порослий альпійської сосною. По дорозі вам будуть відкриватися прекрасні види на водоспади, падаючі з гори Брескул та джерела з чистою джерельною водою.

Від Ворохти через «Заросляк» можна здійснити і інші сходження в гори. Якщо вам цікаві багатоденні походи в гори, то є прокладені різні маршрути по Чорногірському хребту. Ваш шлях буде пролягати через гору Піп Іван, високогірні озера, в тому числі озеро Несамовите, дзеркальні джерела, водоспади, невимовної краси види, а також вас чекає ночівля в горах - це обов'язково потрібно пережити, щоб відчути цінність близькості до природи і її благотворний вплив на душу. У кінці літа бонусом надається можливість назбирати гриби і наїстися чорниці.

Спланувати відпочинок та цікаві походи в гори від Ворохти вам допоможе компанія «АктивТур» - знавець місцевих маршрутів і привабливих для туристів місць. Грамотна організація походів до місцевих гір допоможе вам отримати максимум незабутніх вражень, відпочити кожною клітинкою організму і кожним куточком душі.