+38 (097) 80-127-78
+38 (066) 37-273-68
+38 (063) 54-645-49

activetour62@gmail.com

Гірськолижний відпочинок

Гірськолижний відпочинок в Ворохті набрав популярності з 1957 року, коли тут відкрили гірськолижну школу. Залізниця сюди вже була підведена, пансіонати і санаторії побудовані, відкриття ж спортивної школи та встановлення підйомників сприяли становленню Ворохти як одного з гірськолижних центрів Івано-Франківської області.

Лижники люблять Ворохту за відсутність суєти, прекрасні пейзажі, відмінні умови для катання на лижах. Гірськолижний сезон тут триває з грудня по квітень (плюс-мінус півмісяця). В цей час, коли в мегаполісах мороз змушує жителів ховатися по домівках і розважатись переглядом телепередач або зависанням в інтернеті, любителі активного зимового відпочинку поспішають в Карпати, до засніжених схилів, щоб відчути драйв від стрімких спусків.

Взимку міста «не дихають». Опадає листя з дерев, смог від заводів і машин не очищується деревами. У горах в цей час дихається легко, іонізоване повітря благотворно впливає на організм, пестять погляди засніжені хвойні ліси. Щоб відпочити душею і розім'яти м'язи за допомогою гірськолижного спорту, «АктивТур» запрошує туристів в гірськолижний комплекс «Ворохта», який розташований вздовж річки Прут в 400-х метрах від центру селища.

До послуг любителів гірськолижного відпочинку тут три підйомники:

  • бугельний довжиною 500 м;
  • мультиліфт довжиною 100 (ідеальна траса для новачків);
  • канатно-крісельний завдовжки 200 м.

Гірськолижний курорт Ворохта відомий тим, що тут працюють кваліфіковані інструктори, що входять до Асоціації професійних гірськолижних інструкторів України. На трамплінах, комплекс яких розташований поруч з трасами бази, вони тренують українських спортсменів. Професійні тренування проходять цілий рік, так як трампліни мають штучне покриття.

Запрошуємо лижників і сноубордистів у наше містечко для активного, незабутнього відпочинку. Ви гарантовано отримаєте задоволення від сервісу гірськолижної бази і розцінок на прокат спорядження. Це саме той випадок, коли кажуть «дешево, але сердито».